Portugalia remisuje z Meksykiem po ciekawym widowisku!

Po fantastycznym meczu Portugalia zremisowała z Meksykiem 2:2.

Portugalia po fantastycznym widowisku zremisowała z reprezentacją Meksyku 2:2. Już po 20' minutach gry Portugalczycy umieścili piłkę w siatce, jednak sędzie po weryfikacji wideo nie zaliczył trafienia podopiecznym Santosa. Kwadrans później po pięknej asyście Cristiano Ronaldo, Quaresma umieścił piłkę w siatce. Tuż przed przerwą wyrównującego gola dla Meksyku strzelił Chicharito. W drugiej połowie obie ekipy stwarzały sobie dogodne sytuacje, mecz był bardzo dynamiczny. W 86' minucie meczu Cedric Soares po dobrej składnej akcji Portugalczyków wysunął swoją reprezentację na prowadzenie. Radość nie trwała długo, gdyż pięć minut później Hector Moreno doprowadził do wyrównania stanu meczu.

Portugalia: Patrício – Soares, Pepe, Fonte, Guerreiro – Moutinho (58. Adrien Silva), W. Carvalho, A. Gomes – Quaresma (82. André Silva), Ronaldo (C), Nani (58. G. Martins).
    Rezerwowi: Beto, Sá – Alves, Neto, Semedo, Eliseu, D. Pereira, Adrien Silva, B. Silva, G. Martins, Pizzi, André Silva.

Meksyk: Ochoa – Salcedo (67. N. Araujo), D. Reyes, Moreno, Layún – dos Santos, Herrera, Guardado (C) – Vela (57. dos Santos), J. Hernández, Jiménez (79. Peralta).
    Rezerwowi: Cota, Talavera – N. Araujo, R. Márquez, L. Reyes, Alanis, Aquino, J. M. Corona, Fabián, dos Santos, Lozano, Peralta.