Szał radości Atletico po zwycięskim golu Moraty! [wideo]

Po niesamowitym meczu na Anfield, Atletico wyeliminowało Liverpool z rozgrywek Ligi Mistrzów. Murowany faworyt tego dwumeczu i jeden z głównych kandydatów do wygrania bieżącej edycji Champions...
12-03-2020

Po niesamowitym meczu na Anfield, Atletico wyeliminowało Liverpool z rozgrywek Ligi Mistrzów. Murowany faworyt tego dwumeczu i jeden z głównych kandydatów do wygrania bieżącej edycji Champions League musiał uznać wyższość bandy Cholo Simeone.

W regulaminowym czasie gry gospodarze panowali na boisku niepodzielnie ale zdołali strzelić tylko jednego gola, który sprawił, że byliśmy świadkami dogrywki, w której zaczęły się prawdziwe emocje i huśtawka nastrojów wśród kibiców obu ekip. Najpierw LFC podwyższył prowadzenie ale kiedy wszyscy spodziewali się, że będzie spokojnie kontrolował boiskowe wydarzenia,  Atletico zdołało podnieść się z kolan. Dwa gole strzelił wprowadzony za Diego Costę, LLorente a trzeciego w końcówce dogrywki dołożył Alvaro Morata. Radość zawodników i fanów drużyny gości była fantastyczna. To był piękny wieczór dla krytykowanego ostatnio Simeone. 

źródło: twitter.com/@elwandis

Zobacz także

Obrońca ŁKS sam złamał sobie nos!

02-03-2020

Szok! Tak wygląda VAR w RPA! [wideo]

02-03-2020

Lewandowski zbliża się do podium!

26-02-2020

Konsternacja w studiu Polsatu! [wideo]

21-02-2020