Niesamowite parady bramkarzy ozdobą meczu w serie A! [wideo]

Mecz Juventusu z Bolognią był rozpatrywany przede wszystkim w kontekście powrotu na ławkę trenerską szkoleniowca gości, który od jakiegoś czasu poddawany jest intensywnej kuracji w związku ze...
20-10-2019

Mecz Juventusu z Bolognią był rozpatrywany przede wszystkim w kontekście powrotu na ławkę trenerską szkoleniowca gości, który od jakiegoś czasu poddawany jest intensywnej kuracji w związku ze zdiagnozowanym u niego nowotworem. 

Zdecydowanym faworytem tego spotkania byli gospodarze i ostatecznie to właśnie Stara Dama zgarnęła komplet punktów ale ten mecz z pewnością nie był spacerkiem dla podopiecznych Sarriego. Co prawda planowo swojego gola zaliczył CR7, drugiego dołożył Pjanic ale goście dosyć nieoczekiwanie byli w grze do ostatnich sekund spotkania i tylko 41-letniemu Buffonowi turyńczycy zawdzięczają, że w ostatniej akcji meczu nie pozwoli sobie odebrać wygranej. Wcześniej kilkoma świetnymi interwencjami popisał się również Łukasz Skorupski. Zwłaszcza przy strzale Ronaldo wykazał się świetnym refleksem i nie lada kunsztem. Fabiański i Szczęsny mają coraz poważniejszego konkurenta.

źródło: elevensports.pl

 

Zobacz także

Wojciech Kowalczyk ostro o Cracovii!

18-02-2020

Rasistowski skandal w Portugalii! [wideo]

17-02-2020

Piłkarze Realu drą łacha z Simeone! [wideo]

05-02-2020

Jose Mourinho w wysokiej formie! [wideo]

04-02-2020