Szlagierowy bój o Jamesa Rodrigueza

Zapowiada nam się kolejny emocjonujący pojedynek pomiędzy klubami z Manchesteru. Tym razem walka odbędzie się poza boiskiem.
13-05-2017

Zapowiada nam się kolejny emocjonujący pojedynek pomiędzy klubami z Manchesteru. Tym razem walka odbędzie się poza boiskiem.

Derby Manchesteru elektryzują cały piłkarski świat. Do poświęcenia chwili na pojedynek Manchesteru City z Manchesterem United nie trzeba nikogo szczególnie długo namawiać. Zgodnie z informacjami podanymi przez hiszpański ‘Diario Madrista’ w lecie dojdzie do kolejnego pojedynku pomiędzy niebieską częścią Manchesteru a czerwoną. Tym razem walka nie odbędzie się ani na Old Trafford ani na Etihad Stadium. Oba kluby stoczą pojedynek negocjacyjny z Jamesem Rodriguezem i jego agentem! ‘The Citizens’ według wspomnianego źródła chcą sprzątnąć swoim największym rywalom pomocnika Realu Madryt prosto sprzed samego nosa.

Ostatnio angielskie media informowały, że Manchester United złożył ofertę Realowi Madryt na kwotę 80 milionów €, ale wspomniane źródło ujawnia, że włodarze ‘Obywateli’ wyrównali tą propozycję. 

fot. Pressfocus

źródło: Diario Madrista

Zobacz także

Szał radości Atletico po zwycięskim golu Moraty! [wideo]

12-03-2020

Obrońca ŁKS sam złamał sobie nos!

02-03-2020

Szok! Tak wygląda VAR w RPA! [wideo]

02-03-2020

Lewandowski zbliża się do podium!

26-02-2020