Josep Maria Bartomeu ujawnia szczegóły negocjacji z PSG

Prezydent FC Barcelony uchylił rąbka tajemnicy o tym, jak wyglądały rozmowy z PSG oraz czy w jego planach jest ponowna próba ściągnięcia Neymara.
07-09-2019
Prezydent FC Barcelony uchylił rąbka tajemnicy o tym, jak wyglądały rozmowy z PSG oraz czy w jego planach jest ponowna próba ściągnięcia Neymara.

Josep Maria Bartomeu udzielał wywiadu dla katalońskich mediów, gdzie musiał zostać zapytany o ewentualny transfer Neymara. Doniesienia o negocjacjach Barcelony z PSG królowały w mediach podczas letniej przerwy i prawdopodobnie wszyscy sondowaliby kolejne próby kupna brazylijskiego skrzydłowego przez Dumę Katalonii zimą, jednak prezydent klubu dał do zrozumienia, że nie planuje on wznawiać rozmów z mistrzami Francji, mówiąc krótko, że ,,nie znajduje się w planach na styczeń".

 


>>> CZYTAJ NA FOOTBAR: SYTUACJA W GRUPIE G ELIMINACJI DO ME


 

Oprócz tego ujawnił, jak wyglądały negocjacje z Paris Saint-Germain. Zdementował między innymi to, że Barcelona oferowała piłkarzy na wymianę, co wcześniej podawały zagraniczne media. Mówiło się, że Josep Maria Bartomeu proponował za Neymara Ivana Rakiticia lub Philippe Coutinho.

Barcelona nie mogła spełnić wymagań PSG. Barcelona nigdy nie oferowała piłkarzy za Neymara, to PSG o nich prosiło. Zrobiliśmy wszystko, co możliwe, aby go pozyskać. Faktem jest, że Neymar poprosił PSG o negocjacje tylko z Barceloną. Lionel Messi nie powiedział mi, żebym podpisał umowę z Neymarem, to mit. Gracze nie mają wpływu na transfery.

 

Źródło: Marca

fot: pressfocus

 

Zobacz także

Szał radości Atletico po zwycięskim golu Moraty! [wideo]

12-03-2020

Obrońca ŁKS sam złamał sobie nos!

02-03-2020

Szok! Tak wygląda VAR w RPA! [wideo]

02-03-2020

Lewandowski zbliża się do podium!

26-02-2020