Dublet Brożka w meczu z Zagłębiem Lubin

Paweł Brożek znajduje się w znakomitej dyspozycji. Napastnik Wisły Kraków strzelił dwa gole przeciwko Zagłębiu Lubin!

W sobotnim meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy Biała Gwiazda podejmowała przed własną publicznością Zagłębie Lubin i wygrała to spotkanie 4:2. Już w 19. minucie meczu gospodarze objęli prowadzenie, a strzelcem bramki został Michał Mak. Niedługo po nim na listę strzelców wpisał się Paweł Brożek. Zespół Macieja Stolarczyka w dalszej części pierwszej połowy trochę przygasł i stracił dwie bramki. Najpierw trafił Sasa Zivec, a potem Sasa Balić

Po przerwie ekipa z Reymonta przejęła inicjatywę i prezentowała się z dużo lepszej strony. W 58. minucie trafił Kamil Wojtkowski, a pod koniec spotkania swoją drugą bramkę strzelił Brożek. To już była piąta bramka w tej kampanii byłego reprezentanta Polski.

Wisła jak na razie zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów, a Miedziowi plasują się na 13. pozycji i mają pięć oczek. Warto dodać, że po wczorajszej porażce z posady pierwszego trenera został zwolniony Ben van Dael