Wysoka wygrana Wisły z ŁKS-em Łódź

Wisła Kraków pokonała przy Reymonta ŁKS Łódź 4:0 (2:0) w piątkowym spotkaniu 5. kolejki PKO Ekstraklasy.

Już w 23. minucie wynik otworzył Paweł Brożek po asyście Vukana Savicevicia. Doświadczony napastnik strzałem głową tylko dopełnił formalności. Druga bramka dla Białej Gwiazdy padła tuż przed przerwą, a autorem został David Niepsuj. W 61. minucie było 3:0. Na listę strzelców wpisał się Savicević. W samej końcówce dzieła zniszczenia dokonał Brożek. Asystę przy jego trafieniu zaliczył Jakub Błaszczykowski

Wisła Kraków po tym spotkaniu znajduje się na 4. miejscu w tabeli z dorobkiem 7 punktów na koncie. ŁKS natomiast plasuje się obecnie na 13. lokacie i w swoim dorobku ma tylko 4 oczka.

fot: Wikipedia