Debiuty de Ligta i Rabiota w Juventusie!

Stało się! Matthijs de Ligt oraz Adrien Rabiot zadebiutowali w barwach Juventusu.

Juventus w ramach turnieju International Champions Club podejmował Tottenham. Spotkanie rozegrane zostało w Singapurze. Obaj zawodnicy, którzy zasilili ekipę Bianconerich w letnim oknie transferowym, zostali wprowadzeni po przerwie. Adrien Rabiot pojawił się na boisku w 46 minucie, natomiast Matthijs de Ligt w minucie 63. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Tottenhamu. Warto wspomnieć też, że w drugiej połowie w bramce zespołu prowadzonego przez Maurizio Sarriego stanął Wojciech Szczęsny, jednak Polak nie zaliczy tego spotkania do udanych. Bramkarz reprezentacji Polski puścił 2 bramki, w tym jedną po lobie z 50 metra w wykonaniu Harrego Kane'a.

>>>CZYTAJ NA FOOTBAR: NIESAMOWITY GOL HARRY'EGO KANE'A! GOLAZO! [WIDEO]

Juventus – Tottenham Hotspurs 2:3 (0:1)

Bramki: 56'Higuain, 60'Ronaldo – 30'Lamela, 65'Lucas, 90+3'Kane

Juventus: Buffon (46'Szczęsny), Cancelo, Bonucci ( 63'de Ligt), Rugani (46'Demiral), de Sciglio, Can (46'Rabiot), Pjanić (76'Muratore), Matuidi (76'Kastanos), Bernardeschi, Mandzukić (46'Higuain), Ronaldo (63'Pereira)

Tottenham: Gazzaniga, Walker-Peters (71'Marsh), Alderweireld (46'Foyth), Tanganga (46'Vertonghen), Georgiou (71'White), Skipp (90+2'Bowden), Winks (63' Roles), Lamela (63'Ndombele), Alli (46'Sissoko), Son (46'Lucas), Parrot (46'Kane)