Wojciech Szczęsny zawodnikiem Manchesteru United?

Według włoskiego dziennikarza Luki Momblano, Wojciech Szczęsny jest obserwowany przez Manchester United. R E K L A M A [banner_content] To nie pierwszy raz, gdy Momblano spekuluje na temat...
28-06-2019
Według włoskiego dziennikarza Luki Momblano, Wojciech Szczęsny jest obserwowany przez Manchester United.

R E K L A M A

To nie pierwszy raz, gdy Momblano spekuluje na temat Wojciecha Szczęsnego. Jeszcze nie tak dawno za pośrednictwem jednej ze stacji radiowych przyznał, że przyszłość Polaka w Turynie nie jest pewna i niedługo pojawi się oferta od jednego z giganta. Teraz poinformował, że owym gigantem jest angielski klub Manchester United. Ponoć włodarze Czerwonych Diabłów już niedługo chcą złożyć ofertę za zawodnika Starej Damy.

Wszystko ma zależeć od Davida de Gei. Kontrakt hiszpańskiego bramkarza wygasa w 2020 roku i jak na razie nie wiadomo, czy zdecyduje się go przedłużyć. Czerwone Diabły rozglądają się na jego następców i Polak jest najwyżej na ich liście celów.


>>> CZYTAJ NA FOOTBAR: MILAN NIE ZAGRA W EUROPIE! 


Polak ma za sobą świetny sezon, w którym zdobył mistrzostwo Włoch. Łącznie rozegrał  41 meczów w klubie. Puścił w nich 32 gole i zachował 18 czystych kont.

 

źródło: Luca Momblano

fot. pressfocus

Zobacz także

Szał radości Atletico po zwycięskim golu Moraty! [wideo]

12-03-2020

Obrońca ŁKS sam złamał sobie nos!

02-03-2020

Szok! Tak wygląda VAR w RPA! [wideo]

02-03-2020

Lewandowski zbliża się do podium!

26-02-2020