Warto marzyć

Trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Udział w imprezie o takiej randze jest marzeniem każdego dziecka uprawiającego sport. Niektórym się to udaje. Idole piłkarscy, których możemy obecnie...
25-06-2018

Trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Udział w imprezie o takiej randze jest marzeniem każdego dziecka uprawiającego sport. Niektórym się to udaje.

Idole piłkarscy, których możemy obecnie oglądać w telewizji, byli kiedyś w takiej samej sytuacji, jak wy. Zaczynali z tego samego pułapu. Walczyli o marzenia, które zrodziły się z ich piłkarskiej pasji. Warto przytoczyć przykłady kilku czołowych zawodników, którzy uświetnią swoją obecnością mundial w Rosji.

 

 

#tbt Meeting one of my idols growing up!???????? @davidbeckham @kategoodersxx

Post udostępniony przez Harry Kane (@harrykane)

 

Przykładem takiego piłkarza jest obecny reprezentant i zarazem kapitan reprezentacji Anglii – Harry Kane. W młodości jego idolem był David Beckham, z którym pozował do zdjęcia w wieku siedmiu lat. Upór i dążenie do wyznaczonego celu pomogły mu zajść na sam szczyt. Trzeba przypomnieć, że początki kariery małego Kane’a nie były łatwe. Został uznany za zbyt słabego w Arsenalu Londyn, by potem błyszczeć w barwach najgorszego rywala kanonierów – Tottenhamu Hotspur.

Zobacz także

Szał radości Atletico po zwycięskim golu Moraty! [wideo]

12-03-2020

Obrońca ŁKS sam złamał sobie nos!

02-03-2020

Szok! Tak wygląda VAR w RPA! [wideo]

02-03-2020

Lewandowski zbliża się do podium!

26-02-2020