Real Madryt zastąpi trio BBC?!

Hiszpańska gazeta Don Balon donosi, że Cristiano Ronaldo ma pomysł jak zastąpić swoich kolegów z linii ataku i poinformował już o tym władze klubu. [banner_content] Według Portugalczyka, aby...
06-09-2017

Hiszpańska gazeta Don Balon donosi, że Cristiano Ronaldo ma pomysł jak zastąpić swoich kolegów z linii ataku i poinformował już o tym władze klubu.

Według Portugalczyka, aby zdobywać kolejne trofea ekipa Królewskich powinna zostać nieco odświeżona. Nie chodzi tu o transfery, a zmiany w wyjściowym składzie mistrzów Hiszpanii, bowiem Ronaldo uważa, że u jego boku powinni grać teraz Isco oraz Marco Asensio. Oznaczałoby to koniec wielkiego tercetu BBC, który w ostatnich latach zapewniał madryckiej ekipie sporą ilość bramek. Nowe trio zostało już oczywiście nazwane przez hiszpańskich dziennikarzy jako CIA.

Biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję Karima Benzemy i Garetha Bale'a pomysł Ronaldo wydaje się uzasadniony, a trener Zinedine Zidane także powoli traci cierpliwość do wspomnianej dwójki. Wydaje się także, że zarówno Isco jak i Asensio są w życiowej formie, tym samym zestawianie składu Królewskich z BBC w komplecie straciło sens. Pozostaje jednak pytanie, kto z tej nowej trójki CIA będzie chciał występować na pozycji środkowego napastnika. Najprawdopodobniej, to właśnie Ronaldo będzie musiał zrezygnować ze swojej ulubionej pozycji na lewym skrzydle i przejąć rolę snajpera.

 

źródło: Don Balon

fot. FOX

 

Zobacz także

Szał radości Atletico po zwycięskim golu Moraty! [wideo]

12-03-2020

Obrońca ŁKS sam złamał sobie nos!

02-03-2020

Szok! Tak wygląda VAR w RPA! [wideo]

02-03-2020

Lewandowski zbliża się do podium!

26-02-2020