UEFA CHAMPIONS LEAGUE TRAFI DO GRY EA SPORTS FIFA 19, KTÓREJ PREMIERA ODBĘDZIE SIĘ 28 WRZEŚNIA

Zakosztuj emocji towarzyszących nieodmiennie rozgrywkom UEFA Champions League w różnych trybach gry w FIFA 19 – nowym trybie turniejowy, „Drodze do sławy: Mistrzowie”, FIFA Ultimate Team i innych
19-06-2018

Zakosztuj emocji towarzyszących nieodmiennie rozgrywkom UEFA Champions League w różnych trybach gry w FIFA 19 – nowym trybie turniejowy, „Drodze do sławy: Mistrzowie”, FIFA Ultimate Team i innych

Mamy przyjemność ogłosić, że do gry EA SPORTS FIFA 19* trafią najważniejsze rozgrywki klubowe na świecie – UEFA Champions League – a także UEFA Europa League i UEFA Super Cup. Wszystkie będą dostępne na platformach PlayStation®4, Xbox One, Nintendo Switch i PC w polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego oraz Jacka Laskowskiego. W grze dostępna będzie także rodzima Ekstraklasa.

„UEFA Champions League już od ponad dekady utrzymuje się w czołówce listy życzeń graczy” – powiedział Aaron McHardy, producent wykonawczy gry EA SPORTS FIFA. „Dlatego też bardzo się cieszymy, że możemy dodać najważniejsze klubowe rozgrywki na świecie do gry FIFA 19”. „W tym roku doskonalimy naszą produkcję pod wieloma względami: od integracji UEFA Champions League w wielu trybach gry po dodanie wielu nowych funkcji dających graczom większą kontrolę nad rozgrywką”.

 

Gracze mogą sięgnąć po chwałę w zupełnie nowym trybie turniejowym UEFA Champions League – od dramatycznych rozstrzygnięć w fazie grupowej po wielki finał – albo rozegrać własny turniej z dowolnie wybranymi europejskimi klubami dostępnymi w grze.

 

W „Drodze do sławy: Mistrzowie”*, dramatycznym finale trybu fabularnego, młody uzdolniony piłkarz Alex Hunter będzie walczył o triumf w UEFA Champions League (ten tryb będzie dostępny na platformach PlayStation 4, Xbox One i PC). Gracze mogą też zbudować zespół swoich marzeń w trybie FIFA 19 Ultimate Team, który zostanie wzbogacony o dynamiczną zawartość z najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywek klubowych, w tym UEFA Champions League i UEFA Europa League.

 

 

Na platformach PlayStation4, Xbox One i PC pojawią się nowe funkcje rozgrywki pozwalające lepiej kontrolować przebieg wydarzeń na boisku – od doboru taktyki po prowadzenie piłki – w tym zupełnie nowy system aktywnego prowadzenia piłki zmieniający sposób przyjmowania i uderzania futbolówki, system walki o bezpańską piłkę, w którym najważniejsze są szybkość reakcji gracza i atrybuty piłkarza czy nowy system dynamicznych taktyk dający większą możliwość wpływania na grę zespołu podczas meczu.

Na okładce gry FIFA 19 zobaczymy ponownie Cristiano Ronaldo. W przypadku edycji przedsprzedażowych (Edycja Mistrzowska i Edycja Ultimate) dołączy do niego brazylijski gwiazdor Neymar. Ronaldo gromadzi kolejne trofea indywidualne i klubowe. W tym roku otrzymał kolejną Złotą Piłkę, a także po raz trzeci z rzędu wygrał z Realem Madryt Ligę Mistrzów. W ten sposób został pierwszym piłkarzem, który pięciokrotnie triumfował w UEFA Champions League. Z kolei Neymar rozegrał swój pierwszy sezon w barwach Paris Saint-Germain, do którego trafił minionego lata w ramach rekordowego transferu. Brazylijski skrzydłowy został wybrany najlepszym piłkarzem roku Ligue 1 i pomógł PSG zdobyć krajową poczwórną koronę.

Każdy, kto zamówi w przedsprzedaży** Edycję Mistrzowską na PlayStation 4, Xbox One, PC lub Nintendo Switch, otrzyma dostęp do gry na trzy dni przed premierą, do 20 dużych złotych paczek Premium FUT, Cristiano Ronaldo i Neymar Jr na siedem meczów wypożyczenia w FUT oraz inne przydatne dodatki. W przypadku zamówienia Edycji Ultimate (dostępnej w postaci cyfrowej) na PlayStation 4, Xbox One lub PC gracze dostaną m.in. do 40 dużych złotych paczek Premium FUT. Na tej stronie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące zamówień w przedsprzedaży.

Posiadacze abonamentów EA Access*** i Origin™ Access Basic*** będą mogli zagrać do 10 godzin w ramach przedpremierowej wersji próbnej, a abonenci Origin Access Premier**** dostaną możliwość zagrania w pełną grę na PC już 20 września.

Gra FIFA 19* powstaje w studiach EA Vancouver i EA Romania. Jej ogólnoświatowa premiera odbędzie się 28 września 2018 r. (dotyczy platform PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch). Zachęcamy do dołączenia do społeczności EA SPORTS FIFA na Facebooku i Instagramie, a także do obserwowania nas na Twitterze (@easportspl).

 

* SILNIK FROSTBITE I TRYB „DROGA DO SŁAWY: MISTRZOWIE” SĄ DOSTĘPNE TYLKO NA PLATFORMACH XBOX ONE, PLAYSTATION 4 I PC. ZAWARTOŚĆ UEFA CHAMPIONS LEAGUE BĘDZIE DOSTĘPNA TYLKO NA PLATFORMACH XBOX ONE, PLAYSTATION 4, PC I NINTENDO SWITCH. WIĘCEJ INFORMACJI MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE https://www.easports.com/pl/fifa/champions-league-features. NA NIEKTÓRYCH PLATFORMACH CZĘŚĆ FUNKCJI MOŻE BYĆ NIEDOSTĘPNA.

 

** OBOWIĄZUJĄ WARUNKI I OGRANICZENIA.  DOKŁADNE ZASTRZEŻENIA DOTYCZĄCE PROMOCJI ORAZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT PRZEDSPRZEDAŻY MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE https://www.easports.com/pl/fifa/news/2018/fifa-19-pre-order-offers.

 

*** OBOWIĄZUJĄ WARUNKI, OGRANICZENIA I WYŁĄCZENIA. WIĘCEJ INFORMACJI MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONACH ea.com/pl-pl/ea-access/terms ORAZ origin.com/pl-pl/store/origin-access/terms.

 

****OBOWIĄZUJĄ WARUNKI I OGRANICZENIA. NIEKTÓRE GRY MOGĄ BYŁ NIEDOSTĘPNE. WIĘCEJ INFORMACJI MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE origin.com/pl-pl/store/origin-access/terms.  

 

Zobacz także

Waldemar Sobota by Ekstraklasa! [wideo]

07-03-2020

Trener Kotas mówi o swojej największej życiowej porażce!

03-03-2020

Kibicujesz „Biało-Czerwonym”? Pokaż jak. Zostań twarzą kampanii reklamowej i wskocz na etykiety!

25-02-2020

Lewandowski pewniakiem do korony króla strzelców LM!

17-02-2020