Mistrz Europy w łódzkiej Sport Zone!

Przed nami ostatni sprawdzian naszej biało-czerwonej drużyny, która już za tydzień zmierzy się w pierwszym meczu podczas piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji. Przed naszymi piłkarzami jeszcze...
12-06-2018

Przed nami ostatni sprawdzian naszej biało-czerwonej drużyny, która już za tydzień zmierzy się w pierwszym meczu podczas piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji. Przed naszymi piłkarzami jeszcze spotkanie z Litwą, które odbędzie się już we wtorek, 12 czerwca. Hotel Campanile w Łodzi przygotował na ten dzień gratkę dla kibiców - spotkanie z Mistrzem Europy

Wszyscy ci, którzy nie będą mogli na żywo obserwować spotkania w Warszawie, będą mogli poczuć się jak na stadionie dzięki specjalnie przygotowanej strefie Sport Zone w hotelu Campanile w Łodzi. A wśród kibiców będzie można spotkać mistrza Europy – Marka Plawgo. Ten były lekkoatleta, a obecnie mieszkaniec Łodzi, już nie może się doczekać Mundialu.

- Mecz z Litwą będzie najważniejszym, bo ostatnim sprawdzianem przed największym wydarzeniem tego roku, mistrzostwami świata - komentuje Marek Plawgo. -  Cieszę się, że będą mógł obejrzeć to spotkanie z innymi kibicami w łódzkiej Sport Zone, przy dobrym jedzeniu i we wspaniałej atmosferze - dodaje mistrz.

Wyjątkowe promocyjne menu zaspokoi nawet najbardziej wymagających koneserów piłkarskich przekąsek. Przyjdź i sprawdź, czy podołasz naszym zestawom Campaburgera czy specjalnie przygotowanej Desce Szefa. Oczywiście do każdego zestawu dokładamy kufel idealnie schłodzonego piwa. Jeżeli uważasz, że jedno to za mało, kup dwa, a małe trzecie dostaniesz gratis!

Dodatkowo relację ze Sport Zone przeprowadzi sportowe radio internetowe Weszło FM!

Zaczynamy 12 czerwca o godz. 17:30 w Sport Zone w hotelu Campanile Łódź (Al. Piłsudskiego 27), a już o 18:00 rozpocznie się transmisja meczu Polska-Litwa.

Dołącz do nas również 19, 24 i 28 czerwca, kolejno w Warszawie, Bydgoszczy i Szczecinie. Wstęp do wszystkich Sport Zone jest free!

Zobacz także

Waldemar Sobota by Ekstraklasa! [wideo]

07-03-2020

Trener Kotas mówi o swojej największej życiowej porażce!

03-03-2020

Kibicujesz „Biało-Czerwonym”? Pokaż jak. Zostań twarzą kampanii reklamowej i wskocz na etykiety!

25-02-2020

Lewandowski pewniakiem do korony króla strzelców LM!

17-02-2020