Zostało jedynie pięć dni na zgłoszenia do Drużyny Energii!

Zostało jedynie pięć dni na zgłoszenia do Drużyny Energii! [banner_content] Marek Citko, Krzysztof Golonka, Krzysztof Ignaczak i Bartosz Ignacik jeszcze tydzień czekają na szkoły, kt ó re wsp ó...
08-11-2017

Zostało jedynie pięć dni na zgłoszenia do Drużyny Energii!

Marek Citko, Krzysztof Golonka, Krzysztof Ignaczak i Bartosz Ignacik jeszcze tydzień czekają na szkoły, które wspólnie z nimi stworzą Drużynę Energii. Termin zgłoszeń upływa 13 listopada.

 

- Już ponad 300 szkół zgłosiło chęć udziału w Drużynie Energii i bawi się wspólnie z nami, co nas bardzo cieszy. Pozostał jeszcze tydzień, więc wciąż czekamy na kolejnych uczestników. Nie zapominajcie, że zgłoszenia może dokonać jedynie nauczyciel, a jego dopełnieniem jest nadesłanie filmu pokazującego, jak sportowa jest wasza szkoła. Czekamy z ”Igłą”, Krzychem i Turbokozakiem - zachęca do wspólnej zabawy Marek Citko, piłkarz, były reprezentant Polski.

 

DRUŻYNA ENERGII to ogólnopolski turniej sportowo-edukacyjny skierowany do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych. Główny cel to zachęcenie młodych ludzi do uprawiania sportu poprzez wykorzystanie ich fascynacji nowymi technologiami.

Drużyna Energii łączy aktywności on-line z hartowaniem sportowego ducha. Ambasadorzy Drużyny Energii poprzez ćwiczenia publikowane w internecie będą zachęcać młodzież do ich wykonywania w realu. Na najbardziej aktywne i zaangażowane szkoły czekają atrakcyjne nagrody - wyposażenie sali gimnastycznej, jak też nagrody indywidualne dla uczniów - stroje od New Balance i wspólny trening z Ambasadorami. A wszystko pokaże Bartek Ignacik w swoim programie „Turbokozak”.

 

Zgłoszenie do Drużyny Energii jest bardzo proste:

1. Wchodzicie na stronę DruzynaEnergii.pl

2. Nauczyciel wypełnia formularz i zapisuje szkołę do Drużyny Energii

3. Nagrywacie krótki filmik o tym, jak sportowa jest wasza szkoła, który przesyłacie do nas za pośrednictwem strony turnieju.

 

Proste? Zatem do działa! Zapisy trwają do 13 listopada!

Zobacz także

Podsumowanie 17 kolejki z przymrużeniem oka! [wideo]

15-02-2021

Football Manager 2021-Recenzja! [wideo]

27-01-2021

Waldemar Sobota by Ekstraklasa! [wideo]

07-03-2020

Trener Kotas mówi o swojej największej życiowej porażce!

03-03-2020