Ramos bije kolejne rekordy!

Real Madryt musiał uznać wyższość Manchesteru City we wczorajszym meczu Ligi Mistrzów, w którym podopieczni Pepa Guardioli pokonali Królewskich w Madrycie 2-1. Do pewnego momentu wszystko układało...
27-02-2020

Real Madryt musiał uznać wyższość Manchesteru City we wczorajszym meczu Ligi Mistrzów, w którym podopieczni Pepa Guardioli pokonali Królewskich w Madrycie 2-1. Do pewnego momentu wszystko układało się po myśli Los Blancos. W 78 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po strzale Isco ale ich radość trwała zaledwie kilka minut ponieważ w 83 minucie było już 2-1 dla The Citizens.

W cieniu tego dość niespodziewanego dla kibiców Realu wyniku, kryje się kolejny nie przynoszący powodów do dumy występ Sergio Ramosa, który dostał wczoraj czwartą czerwoną kartkę w rozgrywkach Ligi Mistrzów a tym samym zrównał się z Edgarem Davidsem oraz Zlatanem Ibrahimowicem, stając się najczęściej karanym zawodnikiem w historii tych rozgrywek. Warto wspomnieć, że był to już 26 czerwony kartonik Ramosa w całej jego karierze i można przypuszczać, że 33 letni Hiszpan jeszcze nie powiedział w tej kwestii ostatniego słowa.

fot. twitter.com

Zobacz także

Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

12-03-2020

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

06-03-2020

Polski piłkarz ciągle stęka! A to trawa nie ta, a to piłka za ciężka! [wideo]

01-03-2020

Kolejne wpadki Polsatu-studio LM znów nie dojeżdża! [wideo]

26-02-2020