Ibrahimović wybrał nowy klub?

Wiele wskazuje na to, że saga z nowym klubem Ibry dobiega końca. Szwedzki piłkarz opublikował na social media post, który może świadczyć o wyborze nowego klubu.
26-11-2019
Wiele wskazuje na to, że saga z nowym klubem Ibry dobiega końca. Szwedzki piłkarz opublikował na social media post, który może świadczyć o wyborze nowego klubu.
R E K L A M A

Jakiś czas temu charakterny zawodnik oficjalnie potwierdził, o decyzji odejścia z Los Angeles Galaxy, kończąc tym samym swoją przygodę z amerykańską ligą MLS. Od kilku tygodni trwają spekulacje w kontekście dalszej kariery Ibrahimovicia i klubie, którego barwy będzie reprezentował od stycznia 2020 roku. Zakończenie kariery nie było brane pod uwagę, gdyż doświadczonego snajpera wciąż chciało by mieć u siebie kilku krezusów europejskiej piłki z Manchesterem United i AC Milan na czele. Jak się okazuje, Szwed być może dokonał już wyboru i będzie reprezentował barwy... szwedzkiego średniaka.

Ibrahimović wstawił dziś na swojego Twittera wideo, w którym widoczna jest koszulka klubu Hammarby IF z jego nazwiskiem. Część kibiców uważa, że to żart zawodnika. Inni uważają, że to podpowiedź dotycząca zmiany klubu. Przypomnijmy, że jakiś czas temu 39-latek na Instagramie ogłosił swój powrót do Hiszpanii. Ostatecznie okazało się, że była to jedynie zagrywka marketingowa i reklama jednej z firm bukmacherskich. 

Jak będzie tym razem? Póki co, szwedzki klub nie potwierdził podpisania kontraktu z legendą szwedzkiego futbolu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@hammarbyfotboll

Post udostępniony przez Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic)

 

 

źródło: Instagram

fot. Goal

 

Zobacz także

Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

12-03-2020

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

06-03-2020

Polski piłkarz ciągle stęka! A to trawa nie ta, a to piłka za ciężka! [wideo]

01-03-2020

Ramos bije kolejne rekordy!

27-02-2020