Probierz: Od... się od moich zawodników! [wideo]

Nie jest żadną nowiną, że Michał Probierz lubi powiedzieć czasem coś kontrowersyjnego, celnie skontrować dziennikarza zadającego mu niewygodne pytanie ewentualnie przyjść na konferencję...
25-11-2019

Nie jest żadną nowiną, że Michał Probierz lubi powiedzieć czasem coś kontrowersyjnego, celnie skontrować dziennikarza zadającego mu niewygodne pytanie ewentualnie przyjść na konferencję prasową z doniczką. Podobną sytuację mogliśmy zaobserwować przed dzisiejszym meczem Cracovii z Zagłębiem Lubin.

Na pytanie dziennikarza Canal+, Adama Westfala o rzekome problemy ze strzelaniem goli, szkoleniowiec Cracovii ze spokojem odpowiedział, że to zarzut i krytyka wyssane z palca ponieważ jego drużyna plasuje się w pierwszej piątce jeśli chodzi o zdobywane gole a poza tym trafiała do siatki rywali w ostatnich 18 meczach z rzędu. I wszystko było by w porządku gdyby nie fakt, że w zdaniu, w którym Probierz stwierdził, iż przyjmuje krytykę z pokorą, szybko dodał: "... a od moich zawodników proszę się dyskretnie od....! Z jednej strony Pan Michał trzyma ciśnienie ale z drugiej wygląda to jakby miał pretensje do całego świata, stawiając tezę o nagonce dziennikarzy za to, że jest bezkompromisowy i zawsze mówi to co myśli.

Źróło: twitter/adrianjasnos

fot: wMeritum.pl

Zobacz także

"Solo per dirvi grazie"! Milik pięknie podziękował kibicom Napoli [wideo]

23-01-2021

Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

12-03-2020

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

06-03-2020

Polski piłkarz ciągle stęka! A to trawa nie ta, a to piłka za ciężka! [wideo]

01-03-2020