Artur Skowronek trenerem Wisły Kraków

Wisła Kraków zmieniła szkoleniowca... Maciej Stolarczyk pożegnał się ze stanowiskiem a na jego miejsce zatrudniono Artura Skowronka
14-11-2019
Wisła Kraków zmieniła szkoleniowca. Maciej Stolarczyk pożegnał się ze stanowiskiem, w jego miejsce zatrudniono Artura Skowronka.

R E K L A M A

Skowronek do niedawna był trenerem Stali Mielec, gdzie wykonywał bardzo dobrą robotę. Zarząd I-ligowca po niezrozumiałej decyzji postanowił zakończyć współpracę z 37-letnim trenerem. Wcześniej Skowronek prowadził drużyny: Wigier Suwałki, Olimpii Grudziądz, GKS Katowice, Widzewa Łódź, Polonii Bytom, Pogoni Szczecin oraz Ruchu Radzionków. Po siedmiu latach wraca do Ekstraklasy, w 2012 roku prowadził Pogoń Szczecin, która była ostatnim klubem z najwyższej klasy rozgrywkowej trenowanym przez Skowronka.

Wypada sobie zadać pytanie, czy pochodzący ze śląska szkoleniowiec sprosta tak trudnemu wyzwaniu, jakie czeka go w Krakowie? Wisła jest aktualnie w olbrzymim kryzysie, zajmuje ostatnie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy i trudno o płynące z obozu "Białej Gwiazdy" jakiekolwiek pozytywy. W fatalnej kondycji jest również budżet klubu i wiele wskazuje na to, że niebawem jego władze stoczą kolejny, morderczy bój o "być albo nie być Wisły" na piłkarskiej mapie Polski.

 

źródło: Wisła Kraków

fot. Polskie Radio

Zobacz także

Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

12-03-2020

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

06-03-2020

Polski piłkarz ciągle stęka! A to trawa nie ta, a to piłka za ciężka! [wideo]

01-03-2020

Ramos bije kolejne rekordy!

27-02-2020