Mecz Izraela z Polską się nie odbędzie!?

Mecz Izraela z Polską zostanie przełożony? Możliwe.
12-11-2019
Mecz Izraela z Polską zostanie przełożony? Możliwe. Faktem jest, że Izrael został ostrzelany ze Strefy Gazy, a polska ambasada zaleciła szczególną ostrożność wszystkim podróżującym do tego kraju.

R E K L A M A

Bardzo możliwe, że mecz reprezentacji Polski z Izraelem nie odbędzie się w najbliższą sobotę. Kraj został ostrzelany ze Strefy Gazy, a polska ambasada zaleciła szczególną ostrożność wszystkim podróżującym do tego kraju. Ambasador RP w Izraelu informuje o wzmożoną czujność i postępowaniu zgodnie z instrukcjami odpowiednich władz. Sytuacja w Izraelu jest bardzo napięta, na południu i w centrum wystąpiły alarmy bombowe, szkoły i zakłady są pozamykane, zaś miejscowa ludność ukrywa się w bunkrach. 

Ambasador Marek Magierowski w rozmowie z serwisem SportoweFakty uważa, że mecz może się rozpocząć bez żadnych przeszkód: "Z tego co wiem to jeśli chodzi o Jerozolimę, czyli miasto gdzie ma zostać rozegrany mecz, sytuacja jest spokojna. Pamiętam, że w marcu, przed meczem Izrael - Austria, też doszło do bombardowań, a spotkanie odbyło się bez przeszkód" - dodaje. 

 

źródło: Twitter / SportoweFakty

fot. Polskie Radio

 

Zobacz także

"Solo per dirvi grazie"! Milik pięknie podziękował kibicom Napoli [wideo]

23-01-2021

Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

12-03-2020

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

06-03-2020

Polski piłkarz ciągle stęka! A to trawa nie ta, a to piłka za ciężka! [wideo]

01-03-2020