Kolejny świetny mecz Kądziora w Dinamie!

Polak prezentuje bardzo wysoką formę w barwach Dinama Zagrzeb. Potwierdził to kolejnym, świetnym meczem. Dinamo pokonało Lokomotiw 4:0.

R E K L A M A

Damian Kądzior rozegrał kolejne, świetne spotkanie w barwach Dinama Zagrzeb. Reprezentant Polski rozegrał pełnowymiarowy mecz. Już w 10. minucie otworzył wynik spotkania. Kolejne gole dla Dinama padały już w drugiej części spotkania. W ciągu minuty gole strzelili Dani Olmo i Mislav Orsić. Wynik na 4:0 dla Dinama Zagrzeb ustalił kwadrans przed końcem Mario Gavrinović. Przy golu Daniego Olmo asystą popisał się Damian Kądzior. Nasz zawodnik był wyróżniającym się zawodnikiem w szeregach Nenada Bjelicy. Udowodnił, że zasłużył na pewną pozycję w wyjściowej jedenastce.

To dopiero drugi występ Kądziora w klubie w tym sezonie. Kilka dni temu zagrał w starciu Pucharu Chorwacji, strzelając dwa gole. Zawodnik z Białegostoku daje jasny sygnał Jerzemu Brzęczkowi, aby otrzymywał kolejne powołania.