Gennaro Gattuso wróci na ławkę?

Bardzo możliwe, że Włoch wróci na ławkę.
27-09-2019
Bardzo możliwe, że Włoch wróci na ławkę. Odkąd rozstał się z Milanem, nie objął żadnego stanowiska, teraz może się to zmienić. Informacje są jednak zbieżne. Włosi uważają, że Gattuso może zostać przywrócony jako trener Milanu, rosyjskie dzienniki zaś mówią o trenowaniu zespołu z Prjemier Ligi.

R E K L A M A

Wiele wskazuje na to, że Gennaro Gattuso już w niedługim czasie powróci na ławkę trenerską. Sensacyjną informacje podało dzisiejsze wydanie „Corriere dello Sport”, jakoby Włoch miał powrócić do Milanu i po raz kolejny objąć stery w swoim byłym klubie. Projekt Marco Giampaolo wydaje się być niewypałem i jego przyszłość na San Siro jest przekreślona. Władze Rossoneri poszukują zmiennika w jego miejsce i najwyższe notowania ma właśnie Gatuuso. 

Możliwe jednak, że Włoch wyjedzie z Włoch o obejmie zespół z Rosji. Według tamtejszych mediów, Gattuso w najbliższym czasie może objąć rosyjską drużynę Dynama Moskwy. Według tamtejszych dziennikarzy, legenda włoskiego futbolu była widziana w Moskwie, gdzie najprawdopodobniej doszło do spotkania z władzami klubu. 

Jakiś czas temu pojawiła się plotka, iż Gattuso miałby za kilka miesięcy trenować Inter Miami, nowy klubu w Major League Soccer, którego właścicielem jest David Beckham.


>>> CZYTAJ NA FOOTBAR: ŁKS ZOSTAJE W PUCHARZE POLSKI


Gattuso ma w swoim CV już kilka klubów, które prowadził. Prócz AC Milan, są to także FC Sion, US Palermo, Ofi Kreta oraz AC Pisa.

 

źródło: Corriere dello Sport / Goal

fot. Goal

Zobacz także

"Solo per dirvi grazie"! Milik pięknie podziękował kibicom Napoli [wideo]

23-01-2021

Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

12-03-2020

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

06-03-2020

Polski piłkarz ciągle stęka! A to trawa nie ta, a to piłka za ciężka! [wideo]

01-03-2020