Legia awansowała do kolejnej rundy PP

Legia Warszawa awansowała do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski. Podopieczni Aleksandara Vukovicia pokonali na wyjeździe Puszczę Niepołomice 2:0 (1:0).

Kilka minut przed przerwą na listę strzelców w ekipie "Wojskowych" wpisał się Mateusz Wieteska. Obrońca pokonał Mateusza Górskiego strzałem głową. W drugiej połowie "Legioniści" cały czas atakowali i dążyli do podwyższenia prowadzenia. Trafić kolejnego gola udało się dopiero w 90. minucie, a strzelcem gola został Jose Kante. Po błędzie jednego z defensorów doświadczony Gwinejczyk pewnym i technicznym uderzeniem nie dał żadnych szans golkiperowi Puszczy Niepołomice

Puszcza Niepołomice – Legia Warszawa 0:2 (0:1)

Bramki: Wieteska 41., Kante 90.

Puszcza: Mateusz Górski – Mateusz Bartków, Michał Czarny, Konrad Stępień, Bartosz Widejko (46. Michał Mikołajczyk) – Jakub Bąk (75. Konrad Nowak), Marcin Stefanik (82. Longinus Uwakwe), Marcel Kotwica, Jakub Serafin, Hubert Tomalski – Jose Embalo

Legia: Radosław Cierzniak – Paweł Stolarski, Igor Lewczuk, Mateusz Wieteska, Luís Rocha – Arvydas Novikovas (70. Luquinhas), Domagoj Antolić, André Martins (87. Inaki Astiz), Mateusz Praszelik (79. Michał Karbownik), Dominik Nagy – Jose Kante