Dłuższa przerwa Błaszczykowskiego

Kuba Błaszczykowski nie będzie w najbliższym czasie do dyspozycji Macieja Stolarczyka.
11-09-2019
Kuba Błaszczykowski nie będzie w najbliższym czasie do dyspozycji Macieja Stolarczyka. Skrzydłowy doznał kontuzji w spotkaniu reprezentacji Polski z Austrią na PGE Narodowym w Warszawie.

Przypomnijmy, że zawodnik Wisły Kraków 6. kolejce eliminacji do mistrzostw Europy z Austrią (0:0) pojawił się na boisku w 58. minucie, jednak długo nie pograł. Minęło zaledwie 19 minut i 33-latek był zmuszony opuścić murawę z powodu kontuzji. Po meczu pojawiały się informacje, że skrzydłowy ma problem z mięśniem przywodziciela. Wszystko się potwierdziło. Biała Gwiazda poinformowała w oficjalnym komunikacie, że Błaszczykowski jak na razie odpocznie od piłki i będzie poddawany zabiegom rehabilitacyjnym. 


>>> CZYTAJ NA FOOTBAR: MESSI NIE ZAGRA Z VALENCIĄ CF W NAJBLIŻSZYM LIGOWYM STARCIU


- Potwierdziły się przypuszczenia lekarzy reprezentacji Polski dotyczące urazu Jakuba Błaszczykowskiego. Kapitan Białej Gwiazdy ma uszkodzony mięsień przywodziciela uda i będzie poddawany zabiegom rehabilitacyjnym. Pomocnik Wisły Kraków na pewno nie wystąpi w meczu przeciwko Koronie Kielce, ale sztab medyczny Klubu będzie robił wszystko, aby był gotowy na następne spotkania, w tym na Derby Krakowa - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Źródło: Wisła Kraków

fot: pressfocus

Zobacz także

Wystarczy wersalka i dwie butelki! [wideo]

25-03-2020

Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

12-03-2020

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

06-03-2020

Polski piłkarz ciągle stęka! A to trawa nie ta, a to piłka za ciężka! [wideo]

01-03-2020