Prawdopodobny skład na mecz z Austrią

Już dziś na Stadionie Narodowym podejmiemy reprezentację Austrii. Prawdopodobnie takim składem zaczniemy bardzo ważny mecz tych eliminacji.
09-09-2019
Już dziś na Stadionie Narodowym podejmiemy reprezentację Austrii. Prawdopodobnie takim składem zaczniemy bardzo ważny mecz tych eliminacji.
R E K L A M A

 Już wczoraj pisaliśmy, że Jerzy Brzęczek dokona w swoich szeregach minimum dwóch zmian, jednak okazuje się, że Brzęczek dokona ostatecznie trzech zmian. Pierwszą z nich jest posadzenie na ławkę rezerwowych Michała Pazdana, który bardzo słabo spisał się w ostatnim meczu w Ljubljanie. W jego miejsce zostanie desygnowany Kamil Glik, który wraca po kontuzji. Defensor na początku tego sezonu notuje obniżkę formy, jednak dzisiejszy mecz w Biało-czerwonych może być przełamaniem w słabszych występach.


>>> CZYTAJ NA FOOTBAR: BRZĘCZEK: NIE JESTEŚMY ZADOWOLENI ZE STYLU


Z pierwszym składem pożegna się Mateusz Klich, który w chwili obecnej nie daje nic reprezentacji. Polak notuje świetne występy w Championship w barwach Leeds, jednak nie przekłada tego na mecze reprezentacji. Na środku pomocy zagra za to debiutant Krystian Bielik, który ze Słowenią zagrał swój pierwszy mecz w seniorskiej reprezentacji i teraz zanotuje pierwszy mecz od pierwszej minuty.

Na ławce mecz rozpocznie także Krzysztof Piątek, który nie imponuje ostatnio dyspozycją za równo we włoskiej Serie A, jak i reprezentacji Polski. Obok Roberta Lewandowskiego zagra Dawid Kownacki.

Reszta składu będzie bez żadnych zmian, względem przegranego starcia ze Słowenią. 

 

Prawdpodobny skład na mecz przeciwko Austrii:

Łukasz Fabiański - Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński - Piotr Zieliński, Grzegorz Krychowiak, Krystian Bielik, Kamil Grosicki - Dawid Kownacki, Robert Lewandowski

 

fot. pressfcous

Zobacz także

Wystarczy wersalka i dwie butelki! [wideo]

25-03-2020

Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

12-03-2020

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

06-03-2020

Polski piłkarz ciągle stęka! A to trawa nie ta, a to piłka za ciężka! [wideo]

01-03-2020