Real Madryt zdewastowany przez Atletico!

Takiego meczu nikt się nie spodziewał. Atletico Madryt dewastowało Real Madryt… 7:3.

R E K L A M A

Derby Madrytu w ramach turnieju ICC dla Atletico! Podopieczni Simeone rozgromili Królewskich aż 7:3. Od pierwszych minut Rojiblancos przejęli prym w tym spotkaniu i po kilkudziesięciu sekundach od gwizdka sędziego objęli prowadzenie po golu Costy. Kilka minut później swojego premierowego gola w nowym klubie zdobył Joao Felix, który wcześniej asystował przy trafieniu Hiszpana. Po pierwszej części meczu, Atletico prowadziło już pięcioma golami… do siatki trafiali jeszcze Correa, i dwukrotnie Costa, który miał już skompletowanego hat-tricka.

W drugiej połowie Costa zdobył swoją 4. bramkę i Atletico prowadziło już 6:0. Następnie zawodnicy Królewskich podjęli próbę gonienia wyniku i udało im się strzelić trzy gole, Jana Oblaka zdołali pokonać Nacho, Benzema oraz Hernandez. W 70. minucie zwycięstwo Atletico "przyklepał" Vitolo.

Mimo fatalnej gry i nieokazałego wyniku, nie można już teraz mówić o nieudanym projekcie Zidane'a, bądź co gorsza, spisywania Realu na start. To tylko presezon, okres przygotowań, więc w tym czasie margines błędu jest bardzo duży. Niewątpliwie francuski trener otrzymał dziś solidną dawkę materiału do analizy, a jest co studiować.