TTMSZ na szóstkę! Kolejna edycja jedynego takiego projektu w Polsce!

VI edycja projektu "Ty też masz szansę!" odbędzie się po raz pierwszy w dwóch miastach. Czeka nas iście piłkarski weekend! Jest to kolejny krok w rozwoju największej organizacji skautingowej w naszym kraju.
02-06-2019
VI edycja projektu "Ty też masz szansę!" odbędzie się po raz pierwszy w dwóch miastach. Czeka nas iście piłkarski weekend! Jest to kolejny krok w rozwoju największej organizacji skautingowej w naszym kraju.

Warto przypomnieć iż #TTMSZ to sprawnie działająca siatka skautingowa penetrująca niższe ligi w poszukiwaniu utalentowanych zawodników w przedziale wiekowym 16-20. W strukturach organizacji jest aktualnie 67 skautów wolontariuszy. Chcesz do nas dołączyć? Napisz do nas - info@ttmsz.pl .  

  • 29 Czerwca - Milanówek / Stadion Milanu Milanówek / Start - 16:00 / Wejście darmowe 
  • 30 Czerwca - Kraków / Stadion Wisły Kraków (boczne boisko) / Start -16:00 / Wejście darmowe


W VI edycji TTMSZ wystąpią wytypowani przez naszych skautów zawodnicy urodzeni w latach 2003 - 1999. Udział w meczu jest darmowy. Zawodnicy na czas meczu otrzymają specjalnie przygotowane stroje. Obserwatorzy zaś będą mieli dostęp do darmowych programów meczowych gdzie znajdą niezbędne informacje na temat każdego uczestnika #TTMSZ. Rozegrany zostanie jeden mecz w wymiarze czasowym 2x45 minut.Warto zaznaczyć iż w Milanówku i Krakowie wystąpią zupełnie inne drużyny. Podczas VI edycji projektu zaprezentujemy 44 zawodników. Na trybunach będzie można zobaczyć wiele ciekawych twarzy. Na poprzednich edycjach naszego projektu gościliśmy przedstawicieli m.in takich klubów jak - Legia Warszawa, Widzew Łódź, Korona Kielce, Polonia Warszawa, Radomiak Radom, Chernomorets Oddesa, Crawley Town FC, Stomil Olsztyn czy Lech Poznań. 

Projekt "Ty też masz szansę!" to świetna forma promocji utalentowanej polskiej młodzieży, która ma możliwość pokazania swoich umiejętności szerszej publiczności. Z projektu #TTMSZ wywodzi się między innymi Daniel Smuga (Górnik Zabrze), Karol Noiszewski (ostatnio Raków Częstochowa), Dawid Rogalski (GKS Tychy) czy Arkadiusz Maj (Podbeskidzie Bielsko-Biała). Każdy z nich przebył długą drogę z niższej ligi do piłki profesjonalnej. Nie można zapomnieć, że "Ty też masz szansę!" to organizacja non-profit. Zarówno skauci jak i organizatorzy nie czerpią z tego żadnych korzyści finansowych. Wszystko jest robione z czystej pasji do piłki nożnej. 

Wstęp na nasze test-mecze jest zawsze darmowy! Wszystkich serdecznie zapraszamy! 

 

źródło fot. TTMSZ Facebook

Zobacz także

Legia i Lech za burtą Pucharu Polski! [wideo]

04-03-2021

Ekstraklasowy Poligon: Gol sezonu przy Kałuży! [wideo]

28-02-2021

Znowu to zrobił. Kolejny cudowny gol Haalanda! [wideo]

21-02-2021

Antyfutbol w Mielcu zainaugurował 18 kolejkę!

20-02-2021