Wisła otrzymała ofertę za Mączyńskiego z Włoch!

Krzysztof Mączyński może przenieść się do Serie A! Jest stosowna oferta! [banner_content] 30-latek jest łakomym kąskiem na rynku transferowym. Kontrakt wychowanka krakowskiej Wisły (a zarazem jego...
29-06-2017

Krzysztof Mączyński może przenieść się do Serie A! Jest stosowna oferta!

30-latek jest łakomym kąskiem na rynku transferowym. Kontrakt wychowanka krakowskiej Wisły (a zarazem jego obecnego klubu) wygasa z końcem przyszłego sezonu, przez co parę klubów jest chętnych na pozyskanie byłego gracza ŁKS-u czy Górnika Zabrze.

W polskiej prasie Mączyńskiego łączono najczęściej z Legią Warszawa i Jagiellonią Białystok. Oferta mistrzów Polski za "Mąkę" w wysokości 300 tysięcy euro została odrzucona. Klub żąda co najmniej pół miliona euro, gdyż na tyle pomocnik został przez obecnego pracodawcę wyceniony. Z takiej promocji zamierza skorzystać jeden z klubów grających na co dzień na Półwyspie Apenińskim.

Mowa tu o Chievo Veronie. "Mussi Volanti" złożyli rok temu ofertę za Mączyńskiego, lecz "Biała Gwiazda" sparaliżowana wówczas z Jakubem Meresińskim i Markiem Citką za sterami nie prowadziła rozmów na temat transferu byłego zawodnika Beijing Renhe. Reprezentant Polski może także przedłużyć umowę z klubem o kolejne lata.

30-latek zagrał w 35 spotkaniach dla Wisły Kraków w poprzednim sezonie. Mączyński zdobył dwie bramki i zanotował sześć asyst. 

źródło: Przegląd Sportowy

fot. Pressfocus 

Zobacz także

Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

12-03-2020

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

06-03-2020

Polski piłkarz ciągle stęka! A to trawa nie ta, a to piłka za ciężka! [wideo]

01-03-2020

Ramos bije kolejne rekordy!

27-02-2020