Niemcy w finale po bardzo zaciętym boju z Anglią!

Niemcy awansowali do finału Mistrzostw Europy do lat 21!
27-06-2017

Niemcy awansowali do finału Mistrzostw Europy do lat 21!

Już od samego początku bardzo dużo się działo, obie drużyny za wszelką cenę chciały zdobyć otwierającego gola. Udało się to Niemcom, w 35' minucie Selke wyprowadził swoją reprezentację na prowadzenie. Radość nie trwała zbyt długo, ponieważ Anglicy dosłownie pięć minut później wyrównali wynik meczu. Druga odsłona gry lepiej zaczęła się Anglikom - to oni w 50' minucie spotkania strzelili bramkę i przez bardzo długi okres czasu panowali na boisku. Dopiero dwadzieścia minut później nasi zachodni sąsiedzi strzelili bramkę.

Przez resztę spotkanie obie jedenastki tworzyły klarowne sytuacje, jednak żadna z nich nie zamieniła się na bramkę. Przez 90' minut gry wynik nie przyniósł rozstrzygnięcia, więc potrzebna była dogrywka. Tutaj również żadna z ekip nie strzeliła bramki, więc zdecydował konkurs rzutów karnych, który wygrali Niemcy!

 

Anglia 2:2 (3:4) Niemcy

Anglia: Pickford – Holgate (106. Iorfa), Chambers, Mawson, Chilwell – Ward-Prowse (C), Hughes (86. Swift), Chalobah (65. Jacob Murphy), Gray (73. Redmond) – L. Baker, T. Abraham. 
Rezerwowi: Gunn, Mitchell – Stephens, Redmond, Targett, Jacob Murphy, Swift, Holding, Hause, Iorfa, Grealish, Woodrow.

 

Niemcy: Pollersbeck – Toljan, G. Jung (79. Kehrer), Kempf, Gerhardt – Haberer (102. Kohr) – Philipp, Meyer, Arnold (C), Gnabry (88. Amiri) – Selke (63. Platte). 
Rezerwowi: Schwäbe, Vlachodimos – Anton, Stark, Dahoud, Platte, Klünter, Kehrer, Weiser, Amiri, Öztunali, Kohr.

Zobacz także

Wystarczy wersalka i dwie butelki! [wideo]

25-03-2020

Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

12-03-2020

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

06-03-2020

Polski piłkarz ciągle stęka! A to trawa nie ta, a to piłka za ciężka! [wideo]

01-03-2020