Nowy faworyt w walce o Szczęsnego!

Wojciech Szczęsny przeniesie się na Półwysep Apeniński na zasadzie transferu definitywnego - donosi "Gianluca di Marzio". [banner_content] Poprzedni sezon 27-latka pomiędzy słupkami AS Romy z...
03-06-2017

Wojciech Szczęsny przeniesie się na Półwysep Apeniński na zasadzie transferu definitywnego - donosi "Gianluca di Marzio".

Poprzedni sezon 27-latka pomiędzy słupkami AS Romy z pewnością można uznać za najlepszy w karierze wychowanka Agrykoli Warszawa. Szczęsny wraz z ekipą 'Giallorossich" zajął na koniec ligowej kampanii drugą lokatę, a reprezentant Polski zanotował najwięcej czystych kont (14). Nic więc w tym dziwnego, że renoma Polaka na Półwyspie Apenińskim osiągnęła aż tak wysoki poziom.

Wszystko wskazuje na to, że były golkiper FC Brentford pozostanie we Włoszech na dłużej. "Gianluca di Marzio" donosi, że Polak zostanie nowym piłkarzem Juventusu. 27-letni bramkarz podpisze czteroletnią umowę, na mocy której rocznie zarobi około czterech milionów euro. Arsenal za Szczęsnego otrzyma szesnaście milionów euro.

Transfer reprezentanta Polski do ekipy "Bianconerich" tym samym spowoduje odejście Neto. Brazylijczyk ma zostać nowym zawodnikiem Napoli. Kadrowiczem Nawałki interesował się również Milan i zespół z Neapolu. 

źródło: Gianluca di Marzio

fot. Pressfocus

Zobacz także

Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

12-03-2020

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

06-03-2020

Polski piłkarz ciągle stęka! A to trawa nie ta, a to piłka za ciężka! [wideo]

01-03-2020

Ramos bije kolejne rekordy!

27-02-2020