Decydujące spotkanie Legii z Lechem!

Już dziś ligowy klasyk na Łazienkowskiej! Legia podejmie Lech i wszystko wskazuje na to, że mecz może zadecydować o mistrzostwie kraju.
17-05-2017

Już dziś ligowy klasyk na Łazienkowskiej! Legia podejmie Lech i wszystko wskazuje na to, że mecz może zadecydować o mistrzostwie kraju.

Mimo, że to klub z Białegostoku jest liderem LOTTO Ekstraklasy, to za głównych kandydatów do tytułu wciąż uważane są Legia Warszawa i Lech Poznań. Obie drużyny już dziś zmierzą się ze sobą w Warszawie, w ramach 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy w strefie mistrzowskiej.

Drużyna z Poznania jako jedyna w grupie mistrzowskiej nie przegrała jeszcze żadnego meczu, zaś Legioniści od jedenastu spotkań nie przegrali. W formacji gospodarzy prawdopodobnie nie wystąpi Michał Kucharczyk, który zmaga się z kontuzją, reszta graczy będzie brana pod uwagę przez Jacka Magierę. Nieco inna sytuacja jest w przeciwnej drużynie, gdyż na pewno nie zobaczymy Jevticia oraz Kokalovica. 

Bez wątpienia możemy liczyć także na popis miejscowych kibiców, już kilka dni przed spotkaniem zapowiadano efektowne oprawy oraz doping przez całe spotkanie. Patrząc na kursy bukmacherskie, faworytem jest Legia Warszawa. Za każdą postawioną złotówkę, możemy wygrać 2,15 zł. W przypadku remisu 3,15 zł, zaś wygranej Lecha 3,55 zł (dane wdg. Sekabet).

Naszym typem jest remis. Jesteśmy pewni bardzo emocjonującego spotkania, jednak żadna z drużyn nie okaże się lepsza i nastąpi podział punktów. 

 

Przewidywane składy:

Legia Warszawa: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Guilherme, Odjidja-Ofoe, Hamalainen - Radović.

Lech Poznań: Putnocky - Kędziora, Bednarek, Wilusz, Kostewycz - Trałka, Gajos - Makuszewski, Majewski, Radut - Robak

 

fot. pressfocus

 

Zobacz także

Wystarczy wersalka i dwie butelki! [wideo]

25-03-2020

Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

12-03-2020

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

06-03-2020

Polski piłkarz ciągle stęka! A to trawa nie ta, a to piłka za ciężka! [wideo]

01-03-2020